Maandag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 Hits from the heartland - Camille Janszen
16.00-17.00 De Vlaamse Hits - Kick van de Vooren
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 Hitladder - Peter de Vlieghe
20.00-23.00 Tijdloos - DJ Peerke en DJ Seppe

Dinsdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 Platenprak - Rene van Elst
16.00-17.00 Muziekweelde - Dirk Van Moorhem
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 Kitty`s uur - DJ Kitty
20.00-22.00 SMS - Verzoekjes programma - DJ Polo

Woensdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 De Gouwe Ouwe Show - Johan de Graaf
16.00-17.00 Kitty`s uur - DJ Kitty
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-??.?? Partyhits - DJ-MJ

Donderdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 Country Kickin - Kick van Vooren
16.00-17.00 Terug Naar Toen - Rudolf Stevens
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-21.00 Donderdagavond Live - Loek Romijn
21.00-23.00 Tijdloos - DJ Peerke en DJ Seppe

Vrijdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-17.00 Top 40 van Toen - Loek Romijn
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 zeezenderuur
20.00-21.00 22NL - Kick van Vooren
21.00-22.00 Op de Nederlandstalige Toer - Dirk Van Moorhem
22.00-23.00 De Favoriete Muziek Collectie - Harry Tiger

Zaterdag
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-14.00 De Hitstoring top 40 - Yves MC Donald
14.00-16.00 Countryland - Timen van Ark
16.00-18.00 Radiospektakel - Ad Koppendrayer
18.00-19.00 The Brian Callaghan Radio Show - Brian Callaghan
19.00-20.00 Rough Velvet - Gerhard Klaasen
20.00-21.00 Dave Watkins The Country Mile
21.00-23.00 Rock and Roll time - Hans Quick

Zondag
10.00-12.00 Wil van Delft Delfsblauw
12.00-14.00 Menno Dekker Dekkerradio easy
14.00-15.00 Johan de Graaf Just Dutch
15.00-16.00 René van den Abeelen Muziektherapie
16.00-18.00 Ad Koppendrayer 19toenshow
18.00-20.00 Gerhard Klaasen Rough Velvet op zondag
20.00-21.00 Randy C Moore Neon Music Country Legacy
21.00-22.00 De Ferry show - Ferry de Wolf
22.00-23.00 The Lynda Law Show - Lynda Law